Pizzeria Mareto 

Raková 1862
023 51 Raková

Telefón: 0918 170 010
E-mail: info@rozvozpodnos.sk

Prijímame následujúce stravné lístky:

Stravenky

 
Zväčšiť mapu
 

 

Máte pripomienky, nápady, alebo nás chcete pochváliť?

Napíšte nám!

7 komentárov

 1. Som rada, že som objavila Vašu pizzeriu. Keď cestujem cez Rakovú, objednávam si pizzu, ktorá je vždy chutná. Len škoda, že ste prestali zverejňovať na internete denné menu.

  — Božena Horváthová, Trnava v Po, 16 máj 2016

 2. Som rada, že som objavila Vašu pizzeriu. Keď cestujem cez Rakovú, objednávam si pizzu, ktorá je vždy chutná. Len škoda, že ste prestali zverejňovať na internete denné menu.

  — Božena Horváthová, Trnava v Po, 16 máj 2016

 3. Už dlho som tak skvelú pizzu nejedla, teším sa kedy si ju objednáme najbližšie :) +chválime aj rýchly dovoz a prístup rozvozcu :)

  — Michaela Rudinská v So, 29 aug 2015

 4. Dobrý večer. My máme len dobré skúsenosti:-) :-) Pizzu si objednávame skoro každy víkend a niekedy aj cez týždeň a vždy bola skvelá, teplá a rýchlo hotová:-) mali sme aj maxi pizzu a aj ta bola výborná :-). Možeme len odporúčať :-). Len tak ďalej :-) :-) :-) :-)

  Reakcia: Veľmi pekne ďakujeme za Váš komentár. Sme veľmi radi, že Vám u nás chutná a spravíme všetko pre to, aby ste boli spokojní aj naďalej. :) Tým Mareto

  — Gabriela Završanová v So, 15 mar 2014

 5. v sobotu sme si s priateľom objednali na dovoz z Mareta maxi pizzu a boli sme veľmi nespokojní..! vybrali sme si jedno číslo pizze + kukurica a rajčiny.. na bločiku naúčtované 2x obidve položky a na pizzi len tak frknuté.. na letáku uvedená gramáž 900 g a toľko tá pizza nevážila ani s tou krabicou! škoda, že sme ju neodfotili, pretože by všetci zákazníci videli, že tá maxi pizza sa vôbec neoplatí.. to, že cesto bolo veľmi tenké by sa ešte dalo nejak prehliadnuť, ale rozsiahle prázdne miesta, kde bolo iba cesto a pomodoro, už bolo na nás naozaj veľa za takú dosť vysokú cenu.. (vysoká bola vzhľadom k tomu, že na nej bolo tých ingrediencií možno toľko, ako dávate aj na malú, hoc tam malo byť viac) myslím, že takú chybu, ako objednať si maxi pizzu u vás už nespravíme..! a nabudúce budeme rozmýšľať, či nepôjdeme aj na tie nižšie gramáže radšej ku konkurencii, čo nám osobne je veľmi ľúto, lebo sme aj k vám do reštaurácie chodili často, hoc si len tak posedieť..

  Reakcia: Dobrý deň, veľmi nás mrzí Vaša skúsenosť. Veríme, že šlo len o nedorozumenie a spravíme maximum, aby sa to už neopakovalo. Ďakujeme Vám za Váš názor, ktorý si veľmi vážime. Tým Mareto

  — Anna Kavuláková v Ut, 25 feb 2014

 6. Ďakujeme, že myslíte ako jediní v okrese aj na nás intolerantných/alergických na lepok a ze Vaša chutná, bezlepková pizza nemá vysokohorskú prirážku :-)

  Reakcia: Veľmi pekne Vám ďakujeme za Váš názor. Vieme, že stravovanie s intoleranciou, resp. alergiou na lepok nie je jednoduché, preto sa snažíme pomôcť Vám aj touto cestou. Budeme veľmi radi, keď nám zachováte priazeň aj naďalej a dáte o nás vedieť aj ďalším celiatikom. :) Tým pizzérie Mareto

  — Peter Martiška v Ne, 18 aug 2013

 7. Rád by som Vás upozornil na gramatickú chybu, ktorá zbytočne zasahuje do inak výborného dojmu zo stránky. Vo vete "Postihnutí pacienti sú alergický na glutén" je správnym výrazom "alergickí".

  - Your Friendly Neighborhood Grammar Nazi

  Reakcia: Veľmi pekne Vám ďakujeme za upozornenie, chybka sa vlúdila. :) Mareto

  — Ľuboš Žárský v Ut, 14 máj 2013

Vložte výsledok matematického výpočtu z nasledovného obrázku:

Vložte výsledok matematického výpočtu z tohto obrázku. =